Projekty

Nasze Przedszkole w  roku szkolnym  2019/2020  bierze  udział  w  następujących akcjach,  projektach:

Kubusiowi Przyjaciele Natury

Żywienie  na  wagę   zdrowia

- prograPlakat Żywienie na wagę zdrowiam ma na celu wspieranie prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży poprzez właściwe odżywianie i propagowanie aktywności fizycznej, poprawę jakości żywienia dzieci i młodzieży w placówkach oświatowo-wychowawczych, podniesienie świadomości rodziców w kwestii odżywiania dzieci.

Akcja -  akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”.

Celem tej inicjatywy jest zorganizowanie działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia.

Zespół Szkolno- Przedszkolny włączył się w akcję Ministra Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”. W ramach tej akcji prowadzimy następujące działania: • Odwiedzamy groby osób zasłużonych i cenionych w danej społeczności • Odwiedzamy lokalne miejsca pamięci i zgłębiamy ich historię, • Zapalamy znicze w miejscach związanych z ważnymi wydarzeniami historii lokalnej • Odwiedzamy groby zmarłych pracowników.

• Daj misiaka dla dzieciaka- akcja
  • Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży zapraszają szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, a także szkoły polonijne do włączenia się w akcję „Szkoła do hymnu” i odśpiewania 4-zwrotkowego hymnu narodowego w piątek,8 listopada o symbolicznej godz. 11:11.