Strona główna/Aktualności/Z wizytą w teatrze

Z wizytą w teatrze

7 Listopada 2022
Z wizytą w teatrze

uczniowie w teatrze

Korzystając z przepięknej październikowej aury i listopadowego czasu zadumy klasy VI i VIII 26 października wybrały się do Teatru Nowego w Zabrzu na spektakl teatralny pt. "Dziady". Choć początkowo uczniowie nie wyrażali zainteresowania tym romantycznym dramatem, to okazało się, że Mickiewiczowski świat ich zauroczył i wzruszył! Pogańska historia wywoływania duchów zmarłych zrobiła na naszych uczniach ogromne wrażenie. A zakończenie było zaskakujące i nieprzewidywalne! Świetne efekty dźwiękowe i świetlne, genialna muzyka, przemyślana i dobrze zaaranżowana scenografia oraz cudowna i przekonująca gra aktorska to tylko nieliczne z wymienianych przez uczniów zalet tego spektaklu. Mamy nadzieję na kolejne spotkania teatralne!

uczniowie w teatrze