Strona główna/Aktualności/WYRÓŻNIENIE W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA UCZENNICY KLASY III

WYRÓŻNIENIE W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA UCZENNICY KLASY III

9 Grudnia 2020
WYRÓŻNIENIE W  POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA UCZENNICY KLASY III

W listopadzie tego roku odbył się IV Powiatowy Konkurs Plastyczny z elementami origami pt. "Skrzaty ukryte w jesiennym lesie." Celem konkursu była popularyzacja różnorodnych technik plastycznych oraz rozwijanie poczucia estetyki i wrażliwości na piękno jesiennej przyrody. Organizatorzy - ZSP nr 2 oraz Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim oceniali nadesłane prace konkursowe. Wyróżnienie w tym konkursie otrzymała uczennica klasy 3 b naszej szkoły - Hanna Miketa. W galerii znajduje się praca wyróżniona oraz pozostałe prace przygotowane przez uczniów klas II - III na ten konkurs. Autorzy prac: Wiktoria Smolorz, Marta Marek, Marysia Niziołek, Natalia Niziołek, Laura Perzanowska, Laura Budny, Liliana Tomala, Martyna Tomala, Przemek Perzanowski, Natalia Jeleń, Hanna Miketa, Daria Siekaniec. Wszystkim uczestnikom konkursu na etapie szkolnym i powiatowym gratulujemy!