Strona główna/Aktualności/Gminny konkurs gwarowy

Gminny konkurs gwarowy

15 Grudnia 2020
Gminny konkurs gwarowy

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w KONKURSIE GWAROWYM DZIECI PRZEDSZKOLNYCH I SZKOLNYCH GMINY GODÓW IMIENIA EUGENIUSZA TOMASA. W tym roku szkołę reprezentowały uczennice:

Liliana Tomala z klasy 3 a

Wiktoria Wolny z klasy 6

Zuzanna Tomala z klasy 7 a.

Tegoroczny trzeci już konkurs odbywał się w utrudnionych warunkach. Uczestnicy nie występowali, jak zawsze na scenie. Warunkiem uczestnictwa było nagranie występu przez rodziców i przesłanie go do Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie.

Uczennica naszej szkoły Zuzanna Tomala zdobyła I miejsce w kategorii klas VII- VIII. Zuzia pogodała o tym, że chce już iść do szkoły, bo bez kamratek, rechtorow i szkoły, wcale ni ma tak fajnie...

Dzieci do konkursu przygotowała i teksty napisała Anna Studzińska.

Gratulujemy Zuzi wspaniałego występu, a wszystkim uczennicom dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie.