Strona główna/Aktualności/Turniej Wiedzy Pożarniczej

Turniej Wiedzy Pożarniczej

14 Marca 2023
Turniej Wiedzy Pożarniczej

10 marca w Skrzyszowie miały miejsce eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom", w których udział wzięło 6 uczniów naszej szkoły (po wczesniejszych eliminacjach szkolnych):
- Milena Wojtek kl. 3,
- Wiktor Smołka kl. 3,
- Maria Niziołek kl. 4,
- Wojciech Wawreczko kl. 5a,
- Laura Czerwicka kl. 6,
- Weronika Ochman kl. 6.
Eliminacje składały się z pisemnego testu teoretycznego dla grupy młodszej I - IV oraz starszej V - VIII, po którym uczestnicy z najwyższym wynikiem przeszli do drugiego etapu, tym razem odpowiedzi ustnej z wiedzy praktycznej. Trzech uczniów z naszej szkoły przeszło do etapu drugiego: Wiktor Smołka, Laura Czerwicka i Weronika Ochman. Po sprawdzeniu wiedzy praktycznej, jury ogłosiło zdobywców pierwszych trzech miejsc. Okazało się, że w grupie młodszej Wiktor Smołka zajął II miejsce, a w grupie starszej Laura Czerwicka zajęła I miejsce! Tych dwoje uczniów będzie reprezentowało naszą szkołę i Gminę Godów na stopniu powiatowym!

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, a rodzicom, nauczycielom i członkom OSP Łaziska dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.

turniej wiedzy pożarniczej