Strona główna/Aktualności/Szkolne eliminacje do IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Angielskiej "Just Sing!"

15 Marca 2023
Szkolne eliminacje do IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Angielskiej

15 marca odbyły się szkolne eliminacje do IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Angielskiej "Just Sing!", w których wzięło udział 6 uczennic z klas 4-8:
- Laura Czerwicka kl. 6,
- Emilia Goral kl. 6,
- Weronika Ochman kl. 6,
- Kinga Polok kl. 6,
- Hanna Wawreczko kl. 6,
-Wiktoria Pawelec kl.8.

Po przesłuchaniu wszystkich uczestniczek, Jury wybrało dwie uczennice, które będą reprezentowały naszą szkołę w IV Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej "Just Sing!":
- kategoria klas 4-6: Laura Czerwicka,
- kategoria klas 7-8: Wiktoria Pawelec.

Gratulujemy dziewczynom i życzymy powodzenia!

Szkolne eliminacje do IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Angielskiej "Just Sing!"Szkolne eliminacje do IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Angielskiej "Just Sing!"