Strona główna/Aktualności/PODZIĘKOWANIE/FESTYN 2023

PODZIĘKOWANIE

25 Maja 2023
PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej oraz Radzie Rodziców Przedszkola za przygotowanie i organizację doskonałej imprezy rodzinnej.

Dziękuję wszystkim rodzicom, którzy pomagali w organizacji i wspierali rzeczowo całą imprezę.

Dziękuję wszystkim darczyńcom, którzy materialnie, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli to duże przedsięwzięcie. Bez Waszego zaangażowania, Drodzy Przyjaciele, zorganizowanie Festynu z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe.

Dziękuję pracownikom szkoły - zarówno nauczycielom, jak i obsłudze - za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

Państwa pomysłowość i wsparcie oraz ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy.

Dziękuję uczniom oraz przedszkolakom za postawę, zachowanie i udział w programie artystycznym. Jestem z Was bardzo dumna.

Ogromnie Państwu za to dziękuję.

Jolanta Janetta

Dyrektor ZSP Łaziska