Strona główna/Aktualności/Kolejny sukces naszej uczennicy

Kolejny sukces naszej uczennicy

4 Marca 2023
Kolejny sukces naszej uczennicy

W ostatni piątek tj. 3 marca Berenika Borkowska została podwójna zwyciężczynią w konkursie powiatowym! Nasza uczennica zdobyła 1. miejsce w kategorii indywidualnej i 1. miejsce w kategorii grupowej w Powiatowym Konkursie "Feyderyk Chopin-życie i twórczość" organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Wodzisławiu Śląskim pod patronatem Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim. Berenika wykazała się ponadprzeciętną wiedzą o życiu i twórczości kompozytora i pianisty. Znała prawie każdy element jego biografii. Genialnie także poradziła sobie z rozpoznawaniem utworów Chopina, wykazując się przy tym słuchem absolutnym. To niesamowite osiągnięcie potwierdza jedynie to, co my wiemy, że w zakresie muzyki nasza uczennica nie ma sobie równych! Berenice gratulujemy sukcesu, jesteśmy pełni podziwu dla jej wiedzy, życzymy dalszych sukcesów!

bb

dyplomy