Strona główna/Aktualności/wystawa fotograficzna "Ciężka praca się opłaca"

wystawa fotograficzna "Ciężka praca się opłaca"

11 Maja 2023
wystawa fotograficzna

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie zorganizowało wystawę fotograficzną pt. "Ciężka praca się opłaca", której bohaterami byli młodzi sportowcy z naszej gminy. 8 maja wystawa trafiła do naszej szkoły i wzbudziła niemałe zainteresowanie naszej społecznosci szkolnej. Wielu uczniów odnalazło swoich kolegów / koleżanki, którzy byli przedstawienie na zdjęciach, a zamieszcone o nich informacje wzbudziły wielki podziw. Autorem zdjęć jest p. Arkadiusz Kogut - fotograf mieszkający w Skrzyszowie, zdobywca głównej nagrody na V Gali Śląskiej SIatkówki w kategorii "Najlepsza fotografia mecowa lub film".

wystawa fotograficzna pt. "Ciężka praca się opłaca", wystawa fotograficzna pt. "Ciężka praca się opłaca",

wystawa fotograficzna pt. "Ciężka praca się opłaca",