Strona główna/Aktualności/ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

28 Czerwca 2023
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

23 czerwca nadszedł wreszcie upragniony przez wszystkich dzień zakończenia roku szkolnego. Po 10 miesiącach owocnej i trudnej pracy, zarówno nauczycieli, jak i uczniów, wszystkim należy się chwila wytchnienia, by zebrać siły przed kolejnym rokiem. Nowo wybrany poczet sztandarowy przewodniczył uroczystemu odśpiewaniu hymnu, a po krótkim przemówieniu Pani Dyrektor wręczone zostały nagrody tym, którzy w tym roku odnieśli największe naukowe sukcesy. Świadectwa ukończenia szkoły otrzymali również wszyscy tegoroczni absolwenci klasy VIII. Im także pani Aneta zadzwoniła szkolnym dzwonkiem, który dla nich zabrzmiał po raz ostatni. To był naprawdę wzruszający moment dla nas wszystkich! Życzymy zatem udanych, bezpiecznych wakacji! Naszym absolwentom szerokiej drogi i powodzenia w nowych szkołach! Do zobaczenia!