Strona główna/Aktualności/WALENTYNKI/WALENTYNKI 2024

WALENTYNKI

23 Lutego 2024
WALENTYNKI

Dzień Świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości.  Dzień ten jest okazją do okazania sobie serdeczności, życzliwości i ciepła. Rada Rodziców zakupiła dla wszystkich uczniów słodkie serduszkowe  lizaczki i cukierki, a z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i ich opiekunów tradycyjnie zorganizowano „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka-serca. Trzeba przyznać, że szkolni listonosze nie narzekali na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej możliwości. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i wychowawców.