Strona główna/Aktualności/WAKACYJNE ŻYCZENIA

23 Czerwca 2022
WAKACYJNE ŻYCZENIA

Drodzy Uczniowie!

Kończy się rok szkolny 2021/2022, rok wytężonej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Rozpoczynające się wakacje to okres wypoczynku, a także zbierania sił i energii na kolejny rok szkolny.

Z całego serca gratulujemy Wam wiedzy i umiejętności, które zdobyliście w mijającym roku szkolnym. Życzymy, aby wakacje były okresem dobrego i bezpiecznego wypoczynku, czasem samych radosnych chwil i miłych przygód.

Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego. Zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny! Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące - podziwiajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzymy Wam niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo. Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne