Strona główna/Aktualności/Turniej Szachowy

Turniej Szachowy

19 Października 2022
Turniej Szachowy

W dniu 5 i 7 października w naszej szkole odbyły się szkolne rozgrywki szachowe w celu wyłonienia najlepszych szachistów którzy będą nas reprezentować w Gminnym Turnieju Szachowym w Skrbensku. Zgłosiło się 6 uczestników w kategorii 4-6: Przybyła Jakub, Wodecki Filip, Janik Zofia, Wala Justyna, Hada Maksymilian, Maj Bartosz.
W kategorii 7-8 chętnych do rozgrywek było czterech chłopców: Adamczyk Mateusz, Wiertelorz Karol, Hosha Danil, Potracki Tomasz.
Po zaciętych meczach, zwycięzcami i jednocześnie reprezentantami naszej szkoły na gminnym turnieju będą:
Wala Justyna, Hada Maks, Adamczyk Mateusz oraz Potracki Tomek.

12 października odbył się Gminny Turniej Szachowy w Skrbensku. Naszą szkołę reprezentowały cztery osoby. W kategorii klas 4-6 : Justyna Wala i Maksymilian Hada. W kategorii klas 7-8 : Mateusz Adamczyk, Tomasz Potracki. Wszyscy nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom a  po zaciętych meczach ostatecznie 3 miejsce zdobył Maksymilian Hada. Wielkie gratulacje dla wszystkich szachistów !