Strona główna/Aktualności/Szkolne Koło Wolontariatu dla Mikołajka/... dla Mikołajka Kubali

Szkolne Koło Wolontariatu dla Mikołajka

23 Września 2022
Szkolne Koło Wolontariatu dla Mikołajka

Dla  Mikołajka Kubali

W niedzielę 18 września w Krostoszowicach od wczesnych godzin popołudniowych wolontariusze z naszej szkoły ( 9 uczniów klasy VIII) ofiarowali swój wolny czas i swoje zdolności dla Mikołajka. Dzieląc się z innymi przede wszystkim darem swego serca, umilali czas najmłodszym uczestnikom festynu, przybierając postać maskotek z dziecięcych bajek, bawiąc się z nimi, malując twarze i pomagając w  pracach kulinarnych. Wszędzie tam, gdzie byli potrzebni chętnie się angażowali. To wszystko dla Mikołajka, aby pomóc zebrać potrzebną kwotę na leczenie SMA. Gratulujemy takiej postawy i dziękujemy. Pamiętajcie „Dobro dawane kroplą wraca do nas ogromną falą”.