Strona główna/Aktualności/Podziękowania

Podziękowania

7 Lutego 2020
Podziękowania

W dniu 1 lutego br. Rada Rodziców Szkoły Podstawowej oraz Rada Rodziców Przedszkola w Łaziskach wspólnie zorganizowały zabawę karnawałową.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w jej przygotowanie rodzicom - bez Waszej pomocy by się nie udało.

Szczególne podziękowania należą się również sponsorom - ta zabawa nie mogłaby się odbyć bez ich bezinteresownego wsparcia (w postaci różnych cennych rzeczy, bonów na usługi i zakupy), dzięki czemu mogliśmy zebrać dodatkowe środki finansowe.

Ogromne podziękowania kierujemy również do Pana Grzegorza Grzonki, który nieodpłatnie zapewnił oprawę muzyczną naszej imprezy.

Dziękujemy Pani Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łaziskach za przybycie oraz powitanie gości, Pani Agnieszce z Sekretariatu za pomoc przy organizacji, a także Zarządowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Łaziskach za nieodpłatne udostępnienie swojego obiektu.

Jednak największe podziękowania należą się wszystkim uczestnikom zabawy - Wasz entuzjazm i świetne humory sprawiły, że był to niezapomniany wieczór. Dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać kwotę 6.090 zł, która zostanie podzielona proporcjonalnie do liczby dzieci pomiędzy Szkołę i Przedszkole - dla Szkoły Podstawowej  4.147 zł, dla Przedszkola 1.943 zł. Pieniądze te wrócą do Naszych dzieci w postaci nagród, upominków oraz innych atrakcji.

Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

Zarząd Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Łaziskach

oraz Zarząd Rady Rodziców Przedszkola w Łaziskach

do góry