Strona główna/Aktualności/PROJEKT - Poprawa dostępności Szkoły Podstawowej w Łaziskach

PROJEKT - Poprawa dostępności Szkoły Podstawowej w Łaziskach

1 Grudnia 2022

logotyp  logotyp

Pełna nazwa projektu:  Dostępny samorząd granty - „Poprawa dostępności Szkoły Podstawowej w Łaziskach”

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

Priorytet II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji

Działanie 2.18 Wysokiej jakości usługi administracyjne

Data podpisania umowy: 15.11.2022r.

Całkowity koszt projektu: 77 401,00 PLN

Dofinansowanie: 68 401,00 PLN

Celem zadania jest poprawa dostępności budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łaziskach przy ul. Powstańców Śl. 151. poprzez likwidację barier architektonicznych i komunikacyjnych. Gmina Godów mając na uwadze konieczność dostosowaniabudynków użyteczności publicznej do wymagań wynikających z Ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami podejmuje sukcesywne działania zmierzające do poprawy dostępności budynków będących własnością Gminy.