Strona główna/Aktualności/PODZIĘKOWANIE

23 Maja 2024

Podziękowanie za zaangażowanie w organizację Festynu Rodzinnego.

Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców za przygotowanie i organizację doskonałej imprezy rodzinnej.

Szczególne podziękowania składam zarządowi Rady Rodziców Szkoły i Przedszkola , która podjęła się zadania i zainspirowała rodziców do działania.

Dziękuję wszystkim rodzicom, którzy pomagali w organizacji i wspierali rzeczowo całą imprezę.

Dziękuję wszystkim darczyńcom, którzy materialnie, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli to duże przedsięwzięcie. Bez Waszego zaangażowania, Drodzy Przyjaciele, zorganizowanie Festynu z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe.

Dziękuję pracownikom szkoły - zarówno nauczycielom, jak i obsłudze - za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Państwa pomysłowość i wsparcie oraz ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy. Organizacja imprezy nie byłaby możliwa bez Waszego wsparcia i pomocy.

Z całego serca wszystkim dziękuję.

Dyrektor ZSP Łaziska

Jolanta Janetta