Strona główna/Aktualności/PLANETA KONTRA TWORZYWA SZTUCZNE. /PLANETA KONTRA TWORZYWA SZTUCZNE

PLANETA KONTRA TWORZYWA SZTUCZNE.

28 Kwietnia 2024
PLANETA KONTRA TWORZYWA SZTUCZNE.

Obchody tegorocznego Dnia Ziemi przebiegały pod tym właśnie hasłem. Audycja radiowa, spotkanie z przedstawicielem Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Godów, plakaty zachęcające do segregacji śmieci i konkurs plastyczny, w którym wykorzystane zostały odpady to działania ekologiczne poświęcone temu wydarzeniu. Efekty tych działań zobaczycie w naszej galerii.

Wszyscy uczestnicy konkursu plastycznego otrzymali upominki ufudundowane przez Radę Rodziców.
W kategorii klas młodszych I miejsce zdobyła Wiktoria Marek (kl.1), II miejsce Mia Fearing (kl. 2), III miejsce Aleksandra Wala (kl. 3). Wyróżnione prace: Lena Katryniok (kl. 2), Kaja Wija (kl. 2), Jakub Krajewski (kl. 2), Malwina Łukaszczyk (kl. 1). W klasach starszych nagrodzono prace Marii Niziołek (kl. 5) i Filipa Piprka ( kl. 4). Gratulujemy wszystkim twórcom!

uczniowie  z nagrodami