Strona główna/Aktualności/Ostatnie spotkanie w projekcie eTwinning

Ostatnie spotkanie w projekcie eTwinning

26 Maja 2021
Ostatnie spotkanie w projekcie eTwinning
We wtorek, 25 maja, odbyło się ostatnie spotkanie nauczycieli i uczniów w projekcie eTwinning "In my dreams". Spotkanie było podzielone na dwie części: pierwsza - sami nauczyciele, druga - nauczyciele i uczniowie. W trakcie spotkań organizatorka, p. Ferda Ozenbirkan, podziękowała wszystkim nauczycielom i uczestnikom za zaangażowanie w wykonywaniu zadań projektowych oraz za kilkumiesięczną współpracę. Został również omówiony produkt finalny projektu - czytanie przez chętnych uczestników książki napisanej przez uczniów na poprzednim spotkaniu. Następnie każdy z nauczycieli oraz chętni uczniowie mogli wypowiedzieć się na forum i wyrazić swoje zdanie na temat projektu. W trakcie wypowiedzi każdy uczestnik mógł dokonać wpisu dotyczącego oceny projektu na platformie padlet. Na koniec grupa z naszej szkoły przesłała krótkie podziękowania organizatorce i pozostałym nauczycielom za możliwość udziału w tym projekcie. 
 
Udział pięciorga czwartoklasistów z naszej szkoły w tym projekcie był niesamowitą przygodą, która na długo pozostanie w pamięci uczniów i rodziców, którzy zawsze byli w pełni zaangażowani w powierzone nam zadania. Zadania i aktywności, które należało wykonać, jak i spotkania i webinaria w czasie projektu, dały uczniom możliwość obycia z "żywym" językiem angielskim oraz doświadczenia różnic kulturowych (święta i innych terminach, codzienna modlitwa o danej godzinie w Turcji, itp.).
 
Bardzo dziękuję Berenice, Laurze, Lenie, Jankowi i Jakubowi oraz ich rodzicom za udział i pełne zaangażowanie w tym wymagającym projekcie! Byliście świetni i mam nadzieję, że tą przygodę będziecie mile wspominać przez długi czas.  
 

Galeria

 

 
Weronika Wnuk - Czerwicka
do góry