Strona główna/Aktualności/MAM TALENT 2024

MAM TALENT 2024

5 Maja 2024
MAM TALENT 2024

26 kwietnia 2024 r.  w naszej szkole odbył się szkolny konkurs „Mam Talent ”. Do udziału  zgłosiło się aż 30 uczestników (indywidualnych oraz zespołów), którzy prezentowali swoje talenty w kategoriach: aktorska, taneczna, plastyczna, muzyczna i innych.  Przy organizacji  tego show pomagała klasa siódma, przygotowując  salę, dekoracje i rekwizyty dla uczestników. W rolę uśmiechniętych prowadzących wcielili się Lena i Janek, sprzęt nagłaśniający obsługiwał  Maksymilian, natomiast Mateusz J. z wielką precyzją nagrywał to wydarzenie, które trwało aż trzy godziny lekcyjne.

W jury zasiedli: pani dyrektor Jolanta Janetta, pani Anna Studzińska, pan Witold Bornikowski oraz pan Piotr Uherek. Jury oraz wszyscy widzowie (uczniowie i nauczyciele) byli pod  ogromnym wrażeniem umiejętności muzycznych, tanecznych, gimnastycznych  i manualnych uczestników szkolnego "Mam Talent". Podziwialiśmy  ich  odwagę, przygotowanie i piękne występy. Jury miało nie mały orzech do zgryzienia…obrady były burzliwe, ale jednogłośne.  Po długich naradach wybrano zwycięzców i wyróżnionych:

KATEGORIA  MUZYCZNA -  zwycięzcy:  SOPHIE SOBIERAJEWICZ  (kl. 2) oraz WOJCIECH WODECKI (kl. 4),

KATEGORIA AKTORSKA  - zwycięzca: BERENIKA BORKOWSKA (kl. 7),

wyróżnienia: WIKTOR BŁANIK (kl. 1)  i PAWEŁ ADAMCZYK (kl. 3),

KATEGORIA PLASTYCZNA - zwycięzcy:  LENA KATRYNIOK (kl.2), JAKUB PRZYBYŁA (kl. 6) oraz DIANA RDUCH (kl. 7),

wyróżnienia: AMELIA GORZELNIK (kl. 1) oraz NIKOLA I LILIANA (kl. 6),

KATEGORIA  MIX - zwycięzca -  MATEUSZ WOJTEK (kl.7),

KATEGORIA TANECZNA - zwycięzcy: ZESPOŁ FLEXI GIRLS (kl. 2) oraz ZESPÓŁ FIKOLETKI (kl. 6),

wyróżnienie: ZESPÓŁ ISKIERKI (kl. 3),

dodatkowo AKROBATYKA -  zwycięzcy: LAURA PERZANOWSKA (kl.5)  i SARA MAKSIK  (kl. 5).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom  i dziękujemy  Radzie Rodziców za zakup pięknych nagród.

NASTĘPNE ZDJECIA w linku - strona Gminy Godów