Strona główna/Aktualności/DZIEŃ DZIECKA /Dzień Dziecka 2024

10 Czerwca 2024
DZIEŃ  DZIECKA

7 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Był to czas pełen radości, śmiechu i niezapomnianych wrażeń. Dla wszystkich uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym frytki, popcorn, watę cukrową oraz lemoniadę. Nie zabrakło również zawodów sportowych, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Wspólnie bawiliśmy się w różnorodne gry i zabawy, a całość uświetniła wspaniała muzyka, która wprowadzała wszystkich w świetny nastrój.

Dziękujemy wszystkim za obecność, wspólnie spędzony czas i trud włożony w przygotowanie imprezy! Szczególne podziękowania dla Rady Rodziców.

Dyrektor ZSP Łaziska

Jolanta Janetta