Strona główna/Aktualności/"Create Your English World VIII"./Create Your English World VIII

"Create Your English World VIII".

10 Listopada 2023

W dniach od 9 do 30 października br. odbył się Powiatowy Konkurs Plastyczno - Językowy "Create Your English World VIII". Organizatorem konkursu byli: Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łaziskach wraz z Zespołem Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim. Tematem tegorocznej edycji było wykonanie pracy przestrzennej przedstawiającej zabytek Republiki Irlandii. Spośród 32 prac wykonanych przez uczniów klas 4-8 szkół podstawowych powiatu wodzisławskiego, komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

I miejsce - ALICJA  SZCZĘCH  SP Syrynia

II miejsce - JAKUB  PENKAŁA  SP Skrzyszów

III miejsce - JAKUB  KIEŁBASA  SP Skrzyszów

Wyróżnienia: SARA  MAKSIK  ZSP Łaziska,

STELLA  REJNAT  SP Gorzyczki,

ROBERT  MENCEL  SP4 Rydułtowy

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Nagrody i dyplomy zostaną dostarczone do szkół, których uczniowie brali udział w konkursie.

Dostarczone prace można odbierać do 17 listopada w budynku Szkoły Podstawowej w Łaziskach, ul. Powstańców Śląskich 151, 44-340 Łaziska.

ZAPRASZAMY  DO  WZIĘCIA  UDZIAŁU  W  KOLEJNYCH  EDYCJACH  KONKURSU!