Strona główna/Aktualności/Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Językowy dla klas I-III "My Picture Dictionary"

Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Językowy dla klas I-III "My Picture Dictionary"

26 Marca 2020

Uczniowie Zespołu-Szkolno Przedszkolnego w Łaziskach brali udział w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Językowym dla klas I-III "My Picture Dictionary". Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krostoszowicach.

Zadaniem uczniów było wykonanie własnego słowniczka obrazkowego w języku angielskim.  Należało wybrać odpowiednio kl. I -10 słówek, kl. II - 20 słówek, kl. III - 30 słówek z jednej z podanych kategorii, następnie poprawnie zapisać je w języku angielskim oraz wizualnie przedstawić ich znaczenie.

Prace naszych uczniów były niezwykle pomysłowe i oryginalne. Uczeń klasy IIa, Przemysław Perzanowski, zdobył I miejsce. II miejsce przypadło uczennicy I klasy, Laurze Perzanowkiej. Gratulujemy!