Nasza Laureatka Laura
29 Kwietnia 2026
Gala Wręczenia Zaświadczeń Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych Śląskiego Kuratora Oświaty była wyjątkowym momentem, pełnym dumy i radości.
28 kwietnia 2026r., w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie, uczennica klasy 8, Laura Budny odebrała zaświadczenie o tytule laureatki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego w atmosferze uznania dla jej talentu, ciężkiej pracy oraz zaangażowania.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

